“Sunt toată în lacrimi, sunt toată o emoţie.” Cristina Cioran, confesiuni cu două zile înainte de naştere, la „În culisele celebrităţii”

 

În cadrul emisiunii "În culisele celebrității", Cristina Cioran a împărtășit emoțiile și provocările întâmpinate în perioada premergătoare nașterii celui de-al doilea copil.

Vedeta a mărturisit că, deși a trecut prin momente dificile, se simte profund recunoscătoare pentru tot ceea ce i-a oferit viața. “Tu îţi dai seama ce recunoscătoare îi sunt eu lui Dumnezeu pentru că mi-a dat tot ce mi-am dorit? M-a trecut şi prin nişte focuri, dar este normal. Avem chestii de plătit, din spate. […] Cum puteam să stau internată sub supraveghere şi copilul meu să rămână fără supravegherea mea. Am fost foarte dată peste cap. […] Aş vrea să mă întorc acasă, să mai stau câteva zile. Să fii aproape de termen, e ca cel care aleargă la maraton, aveam senzaţia să nu mă înec, să nu mă împiedic înainte de finish line. […] Sunt toată în lacrimi, sunt toată o emoţie.”, a declarat Cristina Cioran.

Emoțiile legate de naștere au fost copleșitoare pentru vedetă, aceasta menționând temerile legate de procesul nașterii, de venirea pe lume a bebelușului și de eventualele situații neprevăzute, afirmând că cel mai mare sprijin îl are de la maam sa. "Am emoţii de toate felurile, am emoţii cu privire la naşterea în sine, este totuşi o intervenţie, am emoţii pentru că vine bebeluşul, am emoţii pentru ce urmează, am emoţii să nu nasc aici, în maşină.", a mai spus Cristina Cioran.


⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>> https://antenaplay.ro/live/antena-stars

facebook whatsapp twitter pinterest