Daniela și Mihai de la Mireasa, planuri după emisiune: „Distanța nu este o problemă”

 

Daniela și Mihai au făcut un pas important în casa „Mireasa”, după ce s-au declarat oficial un cuplu și s-au sărutat în fața camerelor. Relația lor este încă la început, însă cei doi au început deja să discute despre viitor și despre felul în care ar putea arăta viața lor după plecarea din competiție.

Situația nu este chiar simplă, pentru că Daniela locuiește în Râmnicu Vâlcea, iar Mihai este din Ploiești. Tocmai de aceea, concurenții trebuie să găsească o soluție dacă vor ca relația lor să continue și în afara casei „Mireasa”.

Mihai a spus că nu își dorește o relație la distanță și că, din punctul lui de vedere, cei doi ar trebui să locuiască împreună după ieșirea din emisiune. Concurentul susține că are un program flexibil, lucru care ar putea ajuta în organizarea vieții lor de cuplu.

”Sunt fericit și foarte liniștit, nu mai îmi stă gândul la nimic. Pentru mine distanța nu este o problemă. Nici dacă ar vrea ea, eu nu aș fi de acord (n.r. cu relația la distanță), pentru că știu ce înseamnă și nu e benefic. Eu am program flexibil”, a declarat Mihai, la „Mireasa - Capriciile Iubirii”.

Concurentul pare să privească relația cu Daniela cu seriozitate și a vorbit despre dorința de a avea stabilitate. Mihai își imaginează o viață liniștită, alături de familie și de femeia pe care o iubește, într-o casă în care să se simtă împlinit.

Daniela, la rândul ei, se declară fericită lângă Mihai. După despărțirea de Darius, concurenta pare să fi găsit în noul partener lucrurile pe care și le dorea de la un bărbat.

Chiar dacă relația este la început, Daniela nu respinge ideea unei căsătorii cu Mihai. Totuși, concurenta consideră că este prea devreme pentru o cerere în căsătorie și nu vrea să grăbească lucrurile.

”La cât de mult îmi place de el... i-am spus că e prea devreme”, a declarat Daniela.


⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>> https://antenaplay.ro/live/antena-stars

facebook whatsapp twitter pinterest