Giulia, mai liniștită după vizita la ginecolog: „Nu ține nici de mine, nici de Alexandru”

 

După zile în care a încercat să înțeleagă ce s-a întâmplat, Giulia de la Mireasa a revenit în cabinetul medicului ginecolog. Concurenta a vrut să afle mai clar de ce sarcina s-a oprit din evoluție și dacă acest episod îi poate afecta șansele de a deveni mamă în viitor.

Giulia a vorbit despre controlul medical la Mireasa - Direct din culise și a spus că discuția cu medicul a ajutat-o să se liniștească. Din explicațiile primite, concurenta a înțeles că ar fi fost vorba despre un avort menstrual, iar acest lucru nu ar indica neapărat o problemă la ea sau la Alexandru.

„Mi-a răspuns la foarte multe întrebări medicul. Mă simt mult mai eliberată, pentru că acum știu despre ce este vorba. Doamna doctor mi-a spus că ceea ce s-a întâmplat a fost un avort menstrual. A spus că este ceva foarte întâlnit în zilele noastre. A precizat că este ceva care nu ține nici de mine, nici de Alexandru și nici de ei ca medici. Este doar voia lui Dumnezeu și o chestie genetică. Asta nu înseamnă că nu pot avea copii sau că este ceva în neregulă cu mine sau cu Alexandru”, a declarat Giulia, la Mireasa - Direct din culise.

Giulia a povestit că s-a acomodat dificil fără iubitul ei și că somnul a devenit agitat. Dincolo de disconfortul fizic, concurenta a spus că gândul i-a rămas permanent la Alexandru. „Mi-a fost foarte greu. Am adormit foarte greu, m-am și trezit din somn, pentru că mă pișcau țânțarii. Mi-a fost gândul numai la el, dar mă gândesc că mai este foarte puțin până se vor deschide ușile de tot și vom dormi împreună tot timpul”, a adăugat tânăra.


⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>> https://antenaplay.ro/live/antena-stars

facebook whatsapp twitter pinterest