Alex Velea a chemat-o pe Antonia pe scenă la Nostalgia: „Te iubesc rău”

 
+2 click pentru
galerie

Alex Velea a transformat concertul de la Nostalgia într-un moment personal, nu doar muzical. Artistul a urcat pe scenă în fața fanilor, iar la un moment dat a invitat-o alături de el pe Antonia, partenera sa de viață.

Cântăreața nu a lipsit de la eveniment și a acceptat imediat invitația. Cei doi au dansat împreună pe piesa „Minim doi”, iar momentul s-a încheiat cu un sărut, după care Antonia a salutat publicul și s-a întors în backstage.

„Te iubesc, Antonia. Vino puțin. Te iubesc rău”, i-a spus Alex Velea Antoniei, în timpul concertului.

Momentul a atras atenția cu atât mai mult cu cât Alex Velea și Antonia nu obișnuiesc să își facă foarte des declarații de dragoste în public. Cei doi sunt împreună de 13 ani și au construit, în timp, una dintre cele mai cunoscute relații din showbizul românesc.

Antonia și Alex Velea formează o familie alături de cei doi băieți ai lor, Dominic și Akim


⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>> https://antenaplay.ro/live/antena-stars

facebook whatsapp twitter pinterest