Relația dintre Cristina Petre și Andrei Rotaru pare să fi ajuns din nou la final. Cei doi s-au despărțit după aproape doi ani de la ultima împăcare, moment venit după perioada tensionată de la Insula Iubirii, când Andrei a căzut în ispită cu Diandra Doris.
articolul continua dupa recomandari
Deși Cristina i-a mai acordat atunci o șansă, ruptura de acum pare să fie una definitivă. În mediul online, Andrei Rotaru a fost criticat de urmăritori pentru felul în care s-a comportat față de fosta soție.
Un comentariu primit de fostul concurent a readus în discuție greșelile făcute în relația cu Cristina. „Andrei, ai greșit mult, foarte mult. Cristina are dreptate în orice ar face”, a fost mesajul pe care l-a primit Andrei Rotaru.
Răspunsul lui a fost scurt, dar direct. Andrei a recunoscut că a greșit și a lăsat de înțeles că, deși Cristina l-ar fi iertat, consecințele nu au dispărut. „Am greșit și am plătit și plătesc acum și după ce am fost iertat...”, a fost reacția lui Andrei Rotaru.
Cristina, la rândul ei, a vorbit anterior despre decizia de a-i mai da o șansă fostului soț. Chiar dacă imaginile văzute la televizor au afectat-o, bruneta spune că nu regretă faptul că au încercat să repare relația. „Eu nu regret nicio clipă decizia mea, am mai vorbit despre chestia asta. A fost multă iubire, multe sentimente, amintiri și atunci n-ai cum să închei totul așa, fără să-ți vorbești. La noi au fost, știți și voi, momentele alea foarte critice după Insulă și a trebuit să ne dăm șansa să înțelegem ce s-a întâmplat. Terapie de cuplu... ceea ce ne-a și reunit la momentul respectiv”, declara Cristina Petre, pentru Spynews.ro.
⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>>
https://antenaplay.ro/live/antena-stars
















