Bianca Dan îi taie elanul lui Marian Grozavu: „Așa trebuia să fie și în relație”

 
+2 click pentru
galerie

Deși relația lor s-a încheiat de ceva vreme, numele lui Marian Grozavu apare constant în discuțiile pe care Bianca Dan le are cu urmăritorii ei. Fosta concurentă de la „Insula Iubirii” a intrat recent într-un live pe TikTok, iar conversația a ajuns rapid, din nou, la fostul ei partener.

Bruneta spune că deja s-a obișnuit cu avalanșa de întrebări despre bărbatul alături de care a trăit câțiva ani. De această dată, unul dintre cei care o urmăreau i-a spus că Marian ar fi convins că relația lor se va reface și că cei doi vor ajunge iar împreună.

Răspunsul Biancăi a venit imediat și a avut un ton ironic.

„Nu m-am săturat să primesc întrebări despre Marian, că știu că atunci când fac live-uri, toate întrebările sunt despre el. M-am obișnuit. «M-am văzut cu Marian și mi-a zis că o să vă împăcați». Îmi place că e sigur pe el, așa trebuia să fie și mai demult”, a spus Bianca Dan în timpul live-ului.

Dincolo de ironie, mesajul transmis de ea pare să sugereze că problemele dintre ei au avut legătură inclusiv cu lipsa de asumare sau de implicare din timpul relației.

Cu puțin timp înainte, Bianca Dan vorbise și despre posibilitatea unei împăcări. Fosta concurentă din show-ul tentației a explicat că i-a spus foarte clar lui Marian că nu mai vede un viitor sentimental între ei.

Totuși, nu își dorește un război după despărțire.

Bianca spune că poate păstra o relație apropiată cu oamenii importanți din trecutul ei, chiar dacă povestea de iubire s-a încheiat. În cazul lui Marian Grozavu, ea susține că poate exista o legătură bazată pe respect și prietenie, dar nu mai mult.

„Eu i-am spus lucrurile în față, nu are de ce să mai spere, dar să putem rămâne în relații ok, asta poate să se gândească că, din partea mea, se întâmplă cu drag. O împăcare nu va mai exista ca parteneri. Ca prieteni vreau să fac asta cu tot dragul”, a declarat Bianca Dan.

Bruneta a explicat și că nu este genul de persoană care șterge complet oamenii din viața ei după o despărțire. Din contră, consideră că legăturile importante merită păstrate, chiar și după ce relația se termină.

„Eu, cu oamenii pe care i-am avut în viața mea, care au fost lângă mine și eu lângă ei, nu concep să nu mai știu nimic despre ei niciodată”, a mai spus ea.


⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>> https://antenaplay.ro/live/antena-stars

facebook whatsapp twitter pinterest