Irisha, la pat după Grecia: sinuzita îi întrerupe vacanța

 

Irisha se confruntă cu probleme de sănătate după vacanța petrecută în Grecia. Influencerița a fost nevoită să pună pe pauză toate planurile și activitățile, pentru a se recupera complet. Vedeta a vorbit pentru prima dată despre situația prin care trece și le-a mulțumit fanilor pentru mesajele de susținere.

„Am lipsit o perioadă de pe aici pentru că m-am confruntat cu o sinuzită urâtă pe care am făcut-o în Grecia și încă sunt în recuperare. Vă mulțumesc din suflet pentru grijă și mesajele frumoase. Mă încarc cu energie și revin foarte curând cu vibe-ul meu obișnuit”, a scris Irisha pe rețelele de socializare.

Pe plan personal, Irisha a mărturisit că nu este pregătită să intre într-o nouă relație, după despărțirea de Domenico, un italian cu care a fost într-un cuplu câteva luni. Vedeta spune că se bucură de perioada de singurătate și consideră că este esențial să se concentreze pe propria persoană.

„N-aș numi vindecare, că e un cuvânt prea puternic. Dar nu, niciodată nu sar într-o altă relație. Și înainte de această relație am fost cinci ani singură, iar după această relație probabil voi mai fi o perioadă singură, pentru că, ghici ce: îmi place. Am realizat că e foarte bine să fii singur”, a declarat Irisha pentru Spynews.ro.


⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>> https://antenaplay.ro/live/antena-stars

facebook whatsapp twitter pinterest