Lorena respinge acuzațiile de gelozie: „Nu am avut nimic de împărțit cu ei”

 

Fiica sa și posibilele reacții de la școală sunt motivele pentru care Lorena spune că nu și-a dorit ca disputa cu Andra Volos să ajungă atât de departe. Mama primei fiice a lui Robert Lele recunoaște că a folosit un limbaj dur, dar susține că reacția a venit după postările și afirmațiile care au deranjat-o.

Într-o transmisiune live pe TikTok, Lorena a respins ideea că ar fi geloasă pe actuala familie a fostului partener. Ca argument, a amintit că a încurajat relația Antoniei cu tatăl ei, cu Andra Volos și cu sora sa mai mică.

„Eu nu am avut nimic de împărțit cu ei. Dacă eram o femeie frustrată, nu îmi mai educam copilul să își iubească surioara, dacă nu eram eu, Antonia nu mai era atât de atașată de surioara ei. Dacă eram frustrată, Antonia nu mai stătea cu tatăl ei, nu îi dădeam voie în preajma Andrei, am lăsat-o chiar să se ducă cu ea singură la restaurant. (...) V-am spus de ce am înjurat-o, pentru că m-am simțit foarte aiurea, nu era normal? Dacă eu i-am spus soțului ei să o pună să șteargă, dacă avem ceva de împărțit, să împărțim noi între noi”, a declarat Lorena, pe TikTok.

Lorena susține că ar fi preferat ca neînțelegerile să fie rezolvate în privat și că i-a cerut lui Robert Lele să intervină pentru ștergerea postărilor care au provocat conflictul.

Cea mai mare temere a sa este legată de Antonia. Lorena spune că fetița are 10 ani și că expunerea publică a scandalului poate aduce noi răutăți din partea colegilor. „Fata mea are 10 ani, se duce la școală, nu vreau să primească bullying din partea colegilor, că deja era prea mult, oricum îl primește”, a declarat Lorena.


⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>> https://antenaplay.ro/live/antena-stars

facebook whatsapp twitter pinterest