Mesajul lui Mattia după despărțirea Biancăi Dan de Marian Grozavu

 

După ce relația cu Marian Grozavu s-a încheiat, Bianca Dan începe să își adune pașii într-o perioadă deloc ușoară. Despărțirea de bărbatul alături de care urma să ajungă în fața altarului nu a trecut fără urme, iar reacțiile din jur nu au întârziat.

Printre ele, și un mesaj venit dintr-o direcție la care mulți s-ar fi gândit: Mattia Carnessali, ispita care i-a atras atenția în timpul experienței din Thailanda.

Contactul dintre ei a existat, însă nu în forma la care s-ar fi așteptat unii. Fără conversații lungi sau intenții ascunse, mesajul a fost unul scurt și direct.

„Te-a sunat Mattia?”, a întrebat reporterul.
„Mi-a scris. Mi-a spus doar că voi fi bine, atâta tot.”, a spus Bianca Dan la SpyNews TV Live.

Fosta concurentă a ținut să sublinieze că nu a fost vorba despre altceva decât un gest de susținere. Nici discuții complicate, nici apropieri neașteptate, ci doar câteva cuvinte într-un moment sensibil.

În paralel, Bianca Dan încearcă să gestioneze emoțional ruptura prin care trece. Recunoaște că nu este complet detașată și că anumite momente o aduc înapoi la ce a fost.

„Eu mă consider ok, dar sunt momente când îți amintești. E firesc. Marian spunea mereu că între noi este un respect foarte mare. Așa este. Îmi pare rău că nu a fost iubirea mai mare decât respectul. Mi-aș dori ca nici el să nu mai fie atât de supărat. Eu nu pot să îmi găsesc liniștea dacă îl știu neliniștit.”, a mai spus Bianca Dan pentru SpyNews TV Live.


⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>> https://antenaplay.ro/live/antena-stars

facebook whatsapp twitter pinterest