Replica neașteptată a Emei Oprișan după un comentariu dur: „Îți dau dreptate… chiar am nevoie de terapie”

 
+2 click pentru
galerie

Ema Oprișan a ales să răspundă altfel decât o face de obicei atunci când este atacată în mediul online. După un mesaj primit de la un urmăritor care i-a sugerat să meargă la psiholog, bruneta nu a intrat în conflict, ci a mers într-o direcție complet diferită.

Totul s-a întâmplat la scurt timp după ce a apărut din nou alături de Răzvan Kovacs, fostul ei partener, la un eveniment important din viața lor. Contextul a readus-o în atenția publicului, iar reacțiile nu au întârziat.

În loc să ignore sau să ironizeze comentariul, Ema Oprișan a ales să răspundă sincer. A vorbit despre greșelile pe care simte că le-a făcut și despre momentele în care emoțiile negative au avut control asupra ei.

„Am multe momente în care regret faptul că am lăsat nervii, frustrările, insecuritatea, lipsa de încredere... să pună stăpânire pe sentimentele și dorințele mele, dar acum... prefer să învăț ce înseamnă prietenia cu omul pe care l-am iubit - sigur - mai mult ca pe mine. Tocmai de aceea îți dau dreptate... chiar am nevoie de terapie pentru a învăța să pun limite atunci când trebuie”, a scris Ema Oprișan pe Instagram.


⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>> https://antenaplay.ro/live/antena-stars

facebook whatsapp twitter pinterest