Ruptura dintre Ella Vișan și Răzvan Kovacs nu a închis discuțiile din jurul lor, ba din contră. După ce relația s-a încheiat rapid, reacțiile din online au început să curgă, iar Romeo Vasiloni a revenit în prim-plan cu o nouă intervenție ironică.
articolul continua dupa recomandari
De 1 Mai, acesta a transmis o urare generală urmăritorilor, dar a strecurat și un mesaj cu adresă directă către Ella Vișan, care a atras imediat atenția.
„Oameni frumoși, vă doresc un 1 Mai fericit și Ellei îi doresc, de asemenea, unul mai bun! (n.r râde)”, a spus Romeo Vasiloni, pe TikTok.
Replica vine în contextul în care relația dintre Ella și Răzvan Kovacs s-a încheiat după doar o lună, deși la început cei doi păreau că formează un cuplu solid. După o perioadă în care au evitat confirmările, au început să apară împreună tot mai des și chiar au vorbit deschis despre povestea lor într-un podcast.
Totuși, lucrurile s-au răcit rapid, iar despărțirea a alimentat și mai mult comentariile din jur.
Romeo Vasiloni nu este la prima reacție de acest tip. Încă de la primele zvonuri despre relația dintre cei doi, acesta a avut o poziție critică, mai ales din cauza faptului că Răzvan Kovacs nu finalizase divorțul în momentul în care s-a afișat public cu Ella.
În plus, a pus accent pe lipsa de empatie față de situația Emei Oprișan, fosta parteneră a DJ-ului.
„Ca femeie, zero empatie pentru femei. Aici mă refer strict la Ema, care trece printr-un divorț, care are au doi copii, au copii împreună, adică puteți să vă trăiți dragostea în liniște, pentru că e destul de deranjant să îți vezi bărbatul pe care l-ai iubit sau îl iubești atât de devreme în brațele altcuiva, chiar dacă se știe”, a spus Romeo Vasiloni pe TikTok zilele trecute.
⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>>
https://antenaplay.ro/live/antena-stars
















