Roxana Vașniuc recunoaște relația cu un bărbat cunoscut: „De ce să stau singură?”

 

După un deceniu de relație și o separare care a ținut capul de afiș, Roxana Vașniuc nu mai lasă loc de speculații. La doar câteva zile după ce a confirmat divorțul, a venit cu o declarație clară: viața ei sentimentală merge mai departe.

Perioada de discreție s-a încheiat brusc. Vedeta a ales să vorbească deschis despre noul capitol, fără să mai ocolească subiectul sau să lase loc de interpretări.

Roxana spune că nu simte nevoia să se ascundă, mai ales că se consideră într-un punct stabil al vieții sale, atât personal, cât și profesional. În loc să mențină misterul, a ales transparența totală.

„Este adevărat, nu am de ce să mă ascund. Sunt o femeie frumoasă, deșteaptă, independentă – muncesc enorm... de ce să stau singură? Au trecut 4 luni de la despărțire, viața e scurtă... Am divorțat, sunt liberă! Am ales să fiu lângă cineva care contează”, a declarat Roxana Vașniuc în exclusivitate pentru SpyNews.ro.

Mai mult decât atât, noul partener nu este o prezență anonimă. Este vorba despre o persoană publică, lucru care face relația dificil de ținut departe de atenția publicului. Tocmai acest detaliu a cântărit în decizia ei de a vorbi deschis.

„Mai mult, fiind și cineva cunoscut nu are sens să mușamalizăm această relație”, a mai spus Roxana Vașniuc pentru SpyNews.ro.


⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>> https://antenaplay.ro/live/antena-stars

facebook whatsapp twitter pinterest