Semnalul venit de la mama Cristinei de la Insula Iubirii, dupa despartirea de Andrei Rotaru

 
+3 click pentru
galerie

Despărțirea dintre Cristina Petre și Andrei Rotaru nu a rămas fără ecou în cercul apropiat. Dacă fosta concurentă de la Insula Iubirii a ales un mesaj echilibrat, reacția mamei sale a atras atenția prin contrast.

Primul semn a venit într-o formă minimalistă. Pe rețelele sociale, femeia a lăsat un comentariu format doar din emoticoane:

„❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️”

Fără explicații, fără detalii. Cu toate acestea, pentru mulți, mesajul a fost suficient pentru a transmite ideea de susținere totală față de decizia fiicei sale.

Contextul nu este unul nou. De-a lungul timpului, mama Cristinei nu și-a ascuns rezervele față de relația acesteia cu Andrei Rotaru. A considerat că lucrurile nu funcționează așa cum ar trebui și că fiica ei nu se află într-o situație benefică.

După această reacție discretă, poziția ei a devenit mult mai fermă. Într-o postare separată, făcută în perioada în care emisiunea era difuzată, tonul a fost complet diferit.

„Andrei Rotaru stop, deja ai încălcat orice limita a familiei mele. Gata cu victimizarea, suntem disperați pentru ce scoți pe gură și acuzi soția ta de 10 ani...Ai profitat de iubirea ei pură, mi-ai adus fata în pragul disperării. Daca unul din familia voastră aveți curajul să vă judecați cu mine, vă aștept în cele mai înalte tribunale. Tradători. Și acuzatori fără dovezi”, a scris aceasta.


⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>> https://antenaplay.ro/live/antena-stars

facebook whatsapp twitter pinterest