După un an de la nunta cu Mihai Albu, Elena Nechifor a vorbit deschis despre felul în care arată viața lor de familie și despre locul pe care îl ocupă Mikaela, fiica designerului, în această ecuație.
articolul continua dupa recomandari
Mihai Albu are o fiică din căsnicia cu Iulia Albu, iar după recăsătorirea lui, relațiile din familie au fost privite cu atenție. Elena Nechifor spune însă că nu încearcă să ocupe un rol care nu îi aparține și că preferă să păstreze lucrurile într-o zonă clară și civilizată.
„Noi avem o relație civilizată. Nu sunt mama surogat, dacă vine la noi este strict pentru a-și vizita tatăl. Eu sunt doar o prezență pasageră, pasageră că trec dintr-o cameră în alta prin fața lor. Ca să exagerez expunerea, sunt cea care eventual pune masa și strânge masa și atât, atunci când vine Mika”, a declarat soția lui Mihai Albu, la Spynews TV.
Întrebată despre relația cu Mikaela, soția designerului a spus că nu își dorește să fie prea prezentă atunci când tânăra vine să își vadă tatăl. În viziunea ei, timpul petrecut de Mihai Albu cu fiica lui trebuie să rămână, în primul rând, al lor. „Nu vreau să fiu prea mult prezentă între ei doi când ne vizitează (...) Atunci când e o problemă medicală, recunosc, intervin”, a mai spus Elena Nechifor.
⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>>
https://antenaplay.ro/live/antena-stars
















