Valerie Lungu trece printr-o perioadă specială, după ce a fost cerută în căsătorie de Alex Gîlcă. Cei doi sunt împreună de mai mulți ani, iar relația lor a fost urmărită cu interes și după participarea la „Asia Express”, experiență care le-a testat limitele și i-a adus și mai mult în atenția publicului.
articolul continua dupa recomandari
Influencerița a anunțat recent că a spus „da”, iar imaginile publicate pe rețelele sociale au atras rapid reacțiile fanilor. Momentul a fost unul intim, pregătit de Alex Gîlcă într-un cadru special, departe de agitație și de ochii curioșilor.
Valerie Lungu a povestit, într-un interviu pentru Știrile Antena Stars, că bănuia că cererea urma să vină la un moment dat. Știa că Alex cumpărase inelul de mai mult timp, însă nu știa exact când va alege să îi adreseze marea întrebare.
Potrivit influenceriței, inelul fusese cumpărat cu aproximativ jumătate de an înainte. Între timp, cei doi au plecat în mai multe vacanțe, iar Valerie recunoaște că se întreba când va avea loc momentul.
„Eu știam că el a cumpărat inelul cu foarte mult timp împreună. Știam că are inelul. Cam de jumătate de an. De atunci și până acum am avut foarte multe vacanțe, dar nu știam când o să mă ceară. Aveam așa o mică suspiciune. Mi-aduc aminte că am început să plâng, Sincer, totul a fost foarte intim. Am fost doar noi doi și harpa. Noi ne dorim să facem cununia civilă în toamnă. Așa planificăm. Credem că nunta o să fie anul viitor”, a declarat Valerie Lungu, în exclusivitate, pentru Știrile Antena Stars.
⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>>
https://antenaplay.ro/live/antena-stars
















