Adrian Velea a lipsit de la Acces Direct. Mirela Vaida: „Îi transmitem sănătate”

 

Publicul Acces Direct s-a obișnuit să îi vadă împreună pe Mirela Vaida și Adrian Velea la începutul emisiunii. De această dată, însă, platoul a arătat diferit, pentru că Mirela Vaida a apărut singură în fața telespectatorilor.

Absența lui Adrian Velea a fost explicată chiar de colega lui, care a ținut să lămurească situația încă din emisiune. Prezentatorul nu a lipsit dintr-un motiv grav, ci pentru că s-a confruntat cu o răceală.

„Astăzi, fără Adi Velea. Îi transmitem gânduri bune și sănătate, pentru că a răcit“, a spus Mirela Vaida, la Acces Direct.

Momentul a atras atenția și pentru că Adrian Velea mai lipsise o perioadă de pe micul ecran în acest an. În luna februarie, prezentatorul a trecut printr-o intervenție chirurgicală, iar revenirea lui în platoul Acces Direct a avut loc pe 27 martie.

La întoarcerea sa, schimbarea fizică a fost observată imediat. Adrian Velea slăbise vizibil, iar Mirela Vaida și colegii din platou nu au trecut cu vederea transformarea prin care trecuse.

„V-am spus că Adi a suferit o mică intervenție chirurgicală, dar din punctul meu de vedere arată ca la 20 de ani”, spunea Mirela Vaida la acel moment.

Adrian Velea a vorbit și el despre schimbarea remarcată de cei din jur. Prezentatorul a recunoscut că nu și-a propus în mod special să slăbească, însă a ales să vadă partea bună a situației.

„Chiar și colegele mi-au spus că am întinerit. Am dat 15 ani în spate. Nu era neapărat nevoie, dar dacă s-a întâmplat, luăm părțile bune din tot ce se întâmplă în viață”, a spus Adrian Velea.


⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>> https://antenaplay.ro/live/antena-stars

facebook whatsapp twitter pinterest