Karmen Minune, despre iubirea care nu mai poate continua: „Ne-am face rău”

 

Karmen Minune și Bogdan Căplescu nu mai sunt soț și soție, însă legătura dintre ei nu s-a rupt definitiv odată cu divorțul. Cei doi au împreună o fetiță, Sofia, iar artista spune că tatăl copilului ei va avea mereu un loc aparte în viața sa.

Invitată în emisiunea „Furnicuțele”, prezentată de Denise Rifai, Karmen a vorbit despre perioada de după separare și despre felul în care privește acum relația cu fostul partener. Deși căsnicia lor s-a încheiat în 2024, după aproximativ cinci ani, artista susține că între ei există în continuare respect și o formă de afecțiune care nu poate fi ștearsă.

Fiica cea mare a lui Adrian Minune a explicat că iubirea pentru Bogdan Căplescu nu înseamnă, neapărat, dorința de a relua relația. Din contră, Karmen spune că amândoi au ajuns să înțeleagă faptul că, împreună, și-ar fi făcut mai mult rău.

„Pe tatăl fetiței mele îl voi iubi mereu într-o formă în care nu-l vreau pentru mine, pentru că știu că ne-am face rău (...) Există iubiri care și-au dat seama că-și fac rău, uite, ca iubirea noastră”, a mărturisit Karmen Minune, la „Furnicuțele”


⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>> https://antenaplay.ro/live/antena-stars

facebook whatsapp twitter pinterest