Lino Golden şi-a luat de foarte puţin timp carnetul de şofer, motiv pentru care încă nu este sigur pe calităţile lui de a conduce. Zilele trecute, artistul a fost surprins de paparazzii SpyNews cum era ajutat d iubita lui să parcheze. În cadrul unui interviu, în exclusivitate pentru Antena Stars, Lino Golden a mărturisit de ce are nevoie de ajutor constant, atunci când se află la volan.
articolul continua dupa recomandari
Lino Golden a precizat că este extrem de precaut când se află la volan, pentru că nu are de foarte mult timp permisul şi îi este teamă să nu aibă parte de vreun accident rutier. Se pare că artistul nu este stăpân pe sine atunci când se află în trafic, de aceea preferă să apeleze la ajutorul iubitei.
„Când merg cu mașina, simt că am poliția în dreapta: n-ai semnalizat, bla bla...Super, yay! Mi-am pus o bară nouă care este foarte joasă și m-a ajutat ca să nu lovesc bara cea nouă. Am 3 săptămâni de condus și e normal că sunt mai atent, mai vigilent... nu mă bag chiar așa, oriunde, am nevoie de ajutor.
În general am ochiul dezvoltat pentru că am stat foarte mult cu Antonia și cu Alex și de atunci îi miros așa! Când sunt urmărit mă comport ca atunci când nu știu că sunt urmărit! Sunt foarte ambițios și știam că la un moment dat voi reuși. Nu s-a schimbat nimic, dar știam că la un moment dat se va întâmpla tot ce-mi doresc și am avut norocul că am trăit în mediul ăsta, știam că se va schimba lumea în jurul meu și s-a schimbat” a spus Lino Golden.
⏩ Vezi toate emisiunile Antena Stars, online, pe AntenaPlay >>>
https://antenaplay.ro/live/antena-stars